Dámské pončo ombre F884

Dámské pončo ombre F884

4.0 (0 Hodnocení)

Teplé ombre pončo - vyrobené z italské příze s příměsí vlny z alpaky. Délka chytře zakrývající boky a rolák, který vás zahřeje v chladné dny. Svetry vyrobené z tohoto typu příze mají mírně odlišné uspořádání barev - můžete si být jisti, že váš kousek je jedinečný! Teplé, příjemné na dotek a lehké pončo je perfektní volbou na jaro. Ve výrobě se řídíme principem udrž .. více

1 417

Dámské pončo ombre F884

Teplé ombre pončo - vyrobené z italské příze s příměsí vlny z alpaky. Délka chytře zakrývající boky a rolák, který vás zahřeje v chladné dny. Svetry vyrobené z tohoto typu příze mají mírně odlišné uspořádání barev - můžete si být jisti, že váš kousek je jedinečný! Teplé, příjemné na dotek a lehké pončo je perfektní volbou na jaro.

Ve výrobě se řídíme principem udržitelného rozvoje. Proto každý rok používáme stále více ekologičtější suroviny. Záleží nám na tom, aby suroviny, z nichž vyrábíme, měly certifikáty kvality Oekotex. Ve výrobním procesu používáme nejnovější pletací stroje, které spotřebovávají méně energie a snižují tak emise CO2 do atmosféry.

Značka: Fobya

Velikost  Celková délka  Celková šířka  Délka manžety rukávu   Délka roláku 
Univerzální  82 cm 2×68 cm 22 cm 22 cm

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo

Newsletter

O slevách a výprodejích informujeme e-mailem. Pro odběratele připravujeme také různé výhody.